48. schůze, 64. hlasování, 29. června 2016, 10:42
Novela z. o sdruž. v pol. stranách a v pol. hnutích
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 152 | Je třeba: 77
A Ano: 72 | N Ne: 66 | 0 Nepřihlášen: 13 | M Omluven: 35 | Z Zdržel se: 14 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- M Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- 0 Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 2)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- N Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- N Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- N Václav Votava
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- M Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- N Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- Z Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- N František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- N Milan Šarapatka
- Z Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 4)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- N Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- A René Číp
- Z Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- A Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- M Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 4M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- N David Kasal
- M Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- M Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 6M Omluven: 3)
- N Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- N Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- M Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- M Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 10 | 8 | 1 | 2 | 4 |
Jihočeský | 12 | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 5 | 1 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 4 | 3 | 3 | 1 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 3 | 3 | 5 | 4 |
Liberecký | 8 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 8 | 1 | 1 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 4 | 0 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 5 | 3 | 0 | 1 | 1 |
Vysočina | 11 | 2 | 4 | 1 | 1 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 7 | 0 | 2 | 5 |
Olomoucký | 12 | 3 | 6 | 0 | 0 | 3 |
Zlínský | 12 | 2 | 5 | 1 | 1 | 3 |
Celkem | 200 | 72 | 66 | 13 | 14 | 35 |