48. schůze, 113. hlasování, 29. června 2016, 11:56
Novela z. o Veřejném ochránci práv - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 155 | Je třeba: 78
A Ano: 53 | N Ne: 45 | 0 Nepřihlášen: 13 | M Omluven: 32 | Z Zdržel se: 57 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 4)
- 0 Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- M Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 2Z Zdržel se: 7)
- Z Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- Z Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- Z František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- N Václav Votava
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- M Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- N Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- N František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- N Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 5)
- 0 René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- A Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- Z Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- Z David Kasal
- M Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- N Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- M Martin Lank
- Z Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 9Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- Z Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- N Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- A Martin Novotný
- Z Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- N Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- 0 Petr Kořenek
- M Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- M Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 7 | 5 | 2 | 7 | 4 |
Jihočeský | 12 | 3 | 2 | 0 | 7 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 3 | 1 | 4 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 |
Ústecký | 14 | 2 | 4 | 2 | 3 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 4 | 2 | 4 | 4 |
Liberecký | 8 | 3 | 2 | 0 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 4 | 2 | 5 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 3 | 1 | 2 | 2 |
Pardubický | 10 | 3 | 2 | 1 | 3 | 1 |
Vysočina | 11 | 1 | 2 | 0 | 5 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 9 | 0 | 5 | 3 |
Olomoucký | 12 | 3 | 3 | 0 | 4 | 2 |
Zlínský | 12 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 |
Celkem | 200 | 53 | 45 | 13 | 57 | 32 |