48. schůze, 133. hlasování, 1. července 2016, 09:07
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 160 | Je třeba: 81
A Ano: 62 | N Ne: 2 | 0 Nepřihlášen: 13 | M Omluven: 27 | Z Zdržel se: 96 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 13M Omluven: 3)
- Z Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- Z Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- Z Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- Z Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- A Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- M František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- Z Jan Volný
- A Václav Votava
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- Z Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- Z Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 15M Omluven: 4)
- Z František Adámek
- Z Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- Z Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- Z František Laudát
- Z Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Jan Farský
- A Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- A Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- Z Lukáš Pleticha
- Z Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- A René Číp
- Z Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- A Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- A Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- Z Jan Sedláček
- 0 Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- A Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- Z Simeon Karamazov
- Z David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- A Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- Z Zuzana Šánová
- Z Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8Z Zdržel se: 13M Omluven: 2)
- Z Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- Z Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- Z Bohuslav Chalupa
- Z Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- Z Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- Z Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- Z Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- 0 Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 8 | 0 | 1 | 13 | 3 |
Jihočeský | 12 | 1 | 0 | 2 | 7 | 2 |
Plzeňský | 11 | 3 | 0 | 0 | 5 | 3 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 0 | 6 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 1 | 2 | 15 | 4 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 0 | 4 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 0 | 3 | 5 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 |
Pardubický | 10 | 3 | 1 | 0 | 5 | 1 |
Vysočina | 11 | 4 | 0 | 0 | 6 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 0 | 0 | 13 | 2 |
Olomoucký | 12 | 3 | 0 | 1 | 4 | 4 |
Zlínský | 12 | 3 | 0 | 3 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 62 | 2 | 13 | 96 | 27 |