48. schůze, 205. hlasování, 13. července 2016, 09:33
Novela z. o dráhách - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 163 | Je třeba: 82
A Ano: 15 | N Ne: 90 | 0 Nepřihlášen: 21 | M Omluven: 16 | Z Zdržel se: 58 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- 0 Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- M Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- N Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- M Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- N František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 6Z Zdržel se: 4)
- N Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- Z Jan Volný
- N Václav Votava
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- N Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- N Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- Z František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- M Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- N Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- M Bohuslav Svoboda
- N Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- N Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- N Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- Z Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (N Ne: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- M René Číp
- N Karel Fiedler
- N Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- N Olga Havlová
- N Václav Klučka
- N Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- M Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- M Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- 0 Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- Z Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- 0 Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 3 | 9 | 3 | 8 | 2 |
Jihočeský | 12 | 2 | 7 | 0 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 1 | 6 | 0 | 4 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 6 | 2 | 4 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 8 | 5 | 7 | 2 |
Liberecký | 8 | 0 | 5 | 0 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 0 | 11 | 2 | 6 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 5 | 1 | 3 | 1 |
Pardubický | 10 | 1 | 5 | 1 | 3 | 0 |
Vysočina | 11 | 2 | 4 | 1 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 12 | 3 | 5 | 2 |
Olomoucký | 12 | 0 | 4 | 2 | 5 | 1 |
Zlínský | 12 | 1 | 4 | 1 | 4 | 2 |
Celkem | 200 | 15 | 90 | 21 | 58 | 16 |