48. schůze, 233. hlasování, 13. července 2016, 18:57
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 145 | Je třeba: 73
A Ano: 80 | N Ne: 29 | 0 Nepřihlášen: 27 | M Omluven: 28 | Z Zdržel se: 36 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 15N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- M Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- Z František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- N Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- A Václav Votava
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- M Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- M Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- M Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- Z Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- 0 Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- M René Číp
- Z Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- N Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- N Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- 0 Adam Rykala
- 0 Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- M Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- A Jan Birke
- M Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- N Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- 0 Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Pavel Havíř
- 0 Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 6)
- Z Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- 0 Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- A Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- Z Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- M Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 15 | 4 | 1 | 4 | 1 |
Jihočeský | 12 | 5 | 2 | 2 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 5 | 2 | 1 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 1 | 3 | 2 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 3 | 3 | 5 | 4 |
Liberecký | 8 | 4 | 1 | 2 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 4 | 4 | 4 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 2 | 3 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 1 | 4 | 1 |
Vysočina | 11 | 5 | 2 | 1 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 1 | 3 | 5 | 6 |
Olomoucký | 12 | 4 | 2 | 1 | 3 | 2 |
Zlínský | 12 | 3 | 5 | 1 | 0 | 3 |
Celkem | 200 | 80 | 29 | 27 | 36 | 28 |