49. schůze, 41. hlasování, 6. září 2016, 19:30
Vl.n.z. o ochraně zdraví před škodlivými účinky návyk. látek - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 136 | Je třeba: 69
A Ano: 44 | N Ne: 66 | 0 Nepřihlášen: 40 | M Omluven: 24 | Z Zdržel se: 26 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 60 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- 0 Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- Z František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- M Miloslava Rutová
- 0 Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- N František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- Z František Laudát
- M Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- 0 Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Jan Farský
- A Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- M Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- M Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- 0 René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- A Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- M Leo Luzar
- M Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- Z Martina Berdychová
- N Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- N Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- 0 Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- 0 Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- 0 Martin Lank
- 0 Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 110 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- 0 Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- N Miroslav Grebeníček
- 0 Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- N Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- Z Ladislav Okleštěk
- 0 Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 8 | 6 | 6 | 3 | 2 |
Jihočeský | 12 | 3 | 3 | 1 | 3 | 2 |
Plzeňský | 11 | 3 | 4 | 2 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 7 | 2 | 1 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 4 | 9 | 4 | 4 |
Liberecký | 8 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 6 | 3 | 5 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 4 | 2 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 |
Vysočina | 11 | 2 | 4 | 3 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 11 | 5 | 1 | 3 |
Olomoucký | 12 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 3 | 6 | 1 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 44 | 66 | 40 | 26 | 24 |