49. schůze, 96. hlasování, 7. září 2016, 16:24
Vl. n. ústavního z. o rozpočtové odpovědnosti - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 128 | Je třeba: 65
A Ano: 49 | N Ne: 60 | 0 Nepřihlášen: 35 | M Omluven: 37 | Z Zdržel se: 19 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 80 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- 0 Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- M Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- 0 Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- M Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- 0 František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 4M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- M Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- 0 František Adámek
- N Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- M Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (N Ne: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 4)
- M Jan Farský
- M Jana Hnyková
- 0 Václav Horáček
- N Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- M Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- A René Číp
- M Karel Fiedler
- N Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- N Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- 0 Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- 0 Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- N Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- A Soňa Marková
- 0 Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- M Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 4)
- N Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- M Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- M Josef Uhlík
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- N Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 5 | 8 | 5 | 2 | 5 |
Jihočeský | 12 | 3 | 4 | 3 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 5 | 4 | 0 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 7 | 1 | 0 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 3 | 5 | 1 | 6 |
Liberecký | 8 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 5 | 5 | 5 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 3 | 3 | 0 | 3 |
Pardubický | 10 | 3 | 2 | 3 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 3 | 4 | 0 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 8 | 4 | 1 | 5 |
Olomoucký | 12 | 3 | 4 | 1 | 1 | 3 |
Zlínský | 12 | 3 | 3 | 2 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 49 | 60 | 35 | 19 | 37 |