49. schůze, 118. hlasování, 8. září 2016, 12:03
Odvolání výhrady k Úml. o mezin. koupi zboží
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 122 | Je třeba: 62
A Ano: 99 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 29 | M Omluven: 49 | Z Zdržel se: 23 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- Z Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- Z Jan Bartošek
- M Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- A Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- M František Vácha
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3M Omluven: 4)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Miloslava Rutová
- M Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- M Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- M Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 90 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- 0 František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- M Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- M Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3M Omluven: 5)
- M Jan Farský
- M Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- M Martin Komárek
- M Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- A René Číp
- M Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- 0 Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- M Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- M Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- Z David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- M Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- Z Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- M Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- Z Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- A Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- M Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 15 | 0 | 5 | 2 | 3 |
Jihočeský | 12 | 5 | 0 | 3 | 1 | 3 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 3 | 0 | 4 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 0 | 4 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 0 | 8 | 2 | 5 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 0 | 0 | 5 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 0 | 4 | 3 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 0 | 1 | 6 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 |
Vysočina | 11 | 8 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 0 | 1 | 5 | 4 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 1 | 1 | 4 |
Zlínský | 12 | 9 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 99 | 0 | 29 | 23 | 49 |