49. schůze, 192. hlasování, 14. září 2016, 15:31
Vl.n.z., kterým se mění volební zákony - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 128 | Je třeba: 65
A Ano: 43 | N Ne: 55 | 0 Nepřihlášen: 72 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 30 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- N Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- 0 Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- Z František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 6)
- 0 Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- 0 Karel Rais
- N Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Jan Farský
- A Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 4)
- 0 René Číp
- A Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- A Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- N Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- 0 Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- Z Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- 0 Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- Z Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- N Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- 0 Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 6)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- A Martin Kolovratník
- 0 Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- 0 Václav Snopek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 80 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 2)
- N František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- 0 Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- N František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- N Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- 0 Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- Z Jan Volný
- N Václav Votava
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 80 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 1)
- 0 Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- 0 Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- 0 Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- 0 Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 6Z Zdržel se: 1)
- N Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- 0 Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 4 | 2 | 3 | 2 | 0 |
Jihočeský | 12 | 4 | 1 | 5 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 7 | 8 | 6 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 4 | 2 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 2 | 11 | 4 | 0 |
Olomoucký | 12 | 2 | 1 | 7 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 2 | 6 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 8 | 11 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 5 | 2 | 1 | 0 |
Středočeský | 25 | 5 | 8 | 11 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 5 | 3 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 4 | 6 | 0 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 4 | 2 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 43 | 55 | 72 | 30 | 0 |