49. schůze, 201. hlasování, 14. září 2016, 19:22
Inf. ministra dopravy o stavbách bez výjimky v platnosti EIA
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 98 | Je třeba: 50
A Ano: 52 | N Ne: 36 | 0 Nepřihlášen: 102 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 10 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 7)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- A Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- 0 Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- 0 Jan Bartošek
- 0 Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- Z František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 1)
- 0 Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- A Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 2)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- Z Jan Farský
- N Jana Hnyková
- 0 Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 2)
- N René Číp
- 0 Karel Fiedler
- 0 Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- 0 Václav Klučka
- A Petr Kudela
- 0 Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- 0 Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- 0 Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- 0 Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 6)
- 0 Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 6)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- A David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- 0 Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- 0 Václav Snopek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 17Z Zdržel se: 1)
- Z František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- 0 Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- N František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 4)
- 0 Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- 0 Miloslava Rutová
- N Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- 0 Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 2)
- A Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- 0 Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- N Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- Z Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- N Josef Vondrášek
- 0 Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- N Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- 0 Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- 0 Vlastimil Vozka
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- 0 Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- N Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- 0 Josef Zahradníček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 4)
- A Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- 0 Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 3 | 1 | 7 | 0 | 0 |
Jihočeský | 12 | 2 | 2 | 7 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 2 | 12 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 3 | 1 | 3 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 4 | 12 | 2 | 0 |
Olomoucký | 12 | 4 | 2 | 6 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 1 | 6 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 4 | 17 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 4 | 4 | 0 | 0 |
Středočeský | 25 | 4 | 6 | 13 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 5 | 2 | 3 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 5 | 3 | 4 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 52 | 36 | 102 | 10 | 0 |