49. schůze, 213. hlasování, 15. září 2016, 11:22
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 127 | Je třeba: 64
A Ano: 57 | N Ne: 42 | 0 Nepřihlášen: 73 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 28 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- 0 Leoš Heger
- A Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- 0 Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- N Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- A František Vácha
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 80 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- Z Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (0 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 4)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- N Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- 0 Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- N Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- 0 Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- 0 Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 7)
- 0 Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- N Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- 0 Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 6)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- 0 Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- N Martin Kolovratník
- 0 Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- 0 Václav Snopek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 4)
- 0 František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- A František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- 0 Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 6)
- 0 Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Miloslava Rutová
- 0 Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- 0 Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- 0 Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 30 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 5)
- Z Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- Z Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- N Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- 0 Stanislav Pfléger
- 0 Bronislav Schwarz
- 0 Josef Šenfeld
- 0 Vlastimil Vozka
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- N Pavel Antonín
- 0 Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- 0 Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- 0 Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- 0 Josef Zahradníček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- 0 Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- 0 Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 3 | 1 | 5 | 2 | 0 |
Jihočeský | 12 | 4 | 3 | 3 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 8 | 8 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 |
Liberecký | 8 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 3 | 8 | 3 | 0 |
Olomoucký | 12 | 2 | 3 | 7 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 2 | 6 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 3 | 11 | 4 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 2 | 6 | 0 | 0 |
Středočeský | 25 | 10 | 3 | 7 | 5 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 3 | 4 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 2 | 4 | 4 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 3 | 2 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 57 | 42 | 73 | 28 | 0 |