50. schůze, 16. hlasování, 18. října 2016, 14:42
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 177 | Je třeba: 89
A Ano: 77 | N Ne: 68 | 0 Nepřihlášen: 5 | M Omluven: 18 | Z Zdržel se: 32 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- Z Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- Z Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- M Jan Mládek
- 0 Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- 0 Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12N Ne: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- Z František Adámek
- N Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- N Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- A René Číp
- M Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- 0 Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 5Z Zdržel se: 2)
- N Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- Z Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- N Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 11 | 9 | 1 | 3 | 1 |
Jihočeský | 12 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 5 | 4 | 0 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 6 | 1 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 4 | 0 | 4 | 4 |
Liberecký | 8 | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 5 | 0 | 5 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 3 | 0 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 |
Vysočina | 11 | 4 | 5 | 0 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 8 | 1 | 5 | 1 |
Olomoucký | 12 | 4 | 5 | 0 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 3 | 5 | 0 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 77 | 68 | 5 | 32 | 18 |