50. schůze, 27. hlasování, 19. října 2016, 09:06
Pořad schůze
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 117 | Je třeba: 59
A Ano: 83 | N Ne: 8 | 0 Nepřihlášen: 61 | M Omluven: 22 | Z Zdržel se: 26 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- 0 Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- M Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- 0 Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Jan Bartošek
- 0 Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- N František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- Z Jan Volný
- A Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 5)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 7M Omluven: 2)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- 0 Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- Z František Adámek
- A Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- N František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- 0 Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- A Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- 0 Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- A Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- 0 Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- 0 Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- A Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- A Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- 0 Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- A David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- 0 Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 5)
- A Pavel Antonín
- 0 Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- 0 Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- 0 Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- 0 Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- A Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- 0 Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- A Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- M Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 8 | 1 | 10 | 3 | 3 |
Jihočeský | 12 | 4 | 1 | 3 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 5 | 1 | 2 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 0 | 7 | 0 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 1 | 13 | 1 | 5 |
Liberecký | 8 | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 1 | 3 | 4 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 0 | 3 | 4 | 2 |
Pardubický | 10 | 3 | 1 | 4 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 6 | 0 | 5 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 1 | 7 | 2 | 2 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 1 | 4 | 1 |
Zlínský | 12 | 9 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 83 | 8 | 61 | 26 | 22 |