50. schůze, 88. hlasování, 19. října 2016, 16:08
Stanovisko PS k rezoluci UNESCO k Chrámové hoře a Zdi nářků v Jeruzalé
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 149 | Je třeba: 75
A Ano: 119 | N Ne: 4 | 0 Nepřihlášen: 26 | M Omluven: 25 | Z Zdržel se: 26 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- M Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- M Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- A Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- 0 Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- 0 Václav Votava
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- M Marie Benešová
- M Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- 0 Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- M Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- M Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 13Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- Z René Číp
- Z Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- A Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- 0 Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- A Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- 0 Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- Z Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- A Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 15 | 0 | 4 | 4 | 2 |
Jihočeský | 12 | 7 | 0 | 1 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 6 | 1 | 3 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 |
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 1 | 7 | 1 | 3 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 13 | 0 | 0 | 5 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 2 | 1 | 1 |
Vysočina | 11 | 9 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 0 | 1 | 5 | 4 |
Olomoucký | 12 | 8 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 9 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 119 | 4 | 26 | 26 | 25 |