50. schůze, 91. hlasování, 19. října 2016, 17:28
Novela z. o občanských průkazech - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 125 | Je třeba: 63
A Ano: 3 | N Ne: 95 | 0 Nepřihlášen: 51 | M Omluven: 24 | Z Zdržel se: 27 |
Volební kraj Středočeský (N Ne: 100 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- Z Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- 0 Stanislav Berkovec
- N Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- M Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- N Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- M Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- N František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- Z Miloslava Rutová
- N Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- Z Jan Volný
- N Václav Votava
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 60 Nepřihlášen: 5M Omluven: 3)
- N Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- M Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- 0 Stanislav Pfléger
- 0 Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 120 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- N František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- M Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- N Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- N Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (N Ne: 120 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- 0 René Číp
- Z Karel Fiedler
- N Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- N Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- N Václav Klučka
- N Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- N Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- M Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- N Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- 0 Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- Z David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- 0 Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 120 Nepřihlášen: 6M Omluven: 4)
- N Petr Adam
- N Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- N Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- A Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- 0 Josef Uhlík
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- N Martin Novotný
- Z Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 0 | 10 | 10 | 2 | 3 |
Jihočeský | 12 | 0 | 6 | 3 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 0 | 8 | 1 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 0 | 6 | 5 | 0 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 1 | 12 | 6 | 2 | 3 |
Liberecký | 8 | 0 | 4 | 2 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 0 | 12 | 2 | 4 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 4 | 3 | 0 | 3 |
Pardubický | 10 | 0 | 3 | 3 | 3 | 1 |
Vysočina | 11 | 0 | 6 | 3 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 12 | 6 | 0 | 4 |
Olomoucký | 12 | 0 | 4 | 4 | 3 | 1 |
Zlínský | 12 | 0 | 6 | 2 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 3 | 95 | 51 | 27 | 24 |