50. schůze, 225. hlasování, 27. října 2016, 12:39
Zpráva o situaci v oblasti veřejného pořádku v roce 2015
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 93 | Je třeba: 47
A Ano: 89 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 63 | M Omluven: 44 | Z Zdržel se: 3 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 16M Omluven: 1)
- 0 Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- N Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- 0 Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 5M Omluven: 2)
- A Jan Bartošek
- M Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3M Omluven: 4)
- A Milan Chovanec
- M Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Miloslava Rutová
- 0 Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- A Václav Votava
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 4M Omluven: 3)
- M Hana Aulická Jírovcová
- M Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- 0 Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- 0 Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 100 Nepřihlášen: 11M Omluven: 3)
- 0 František Adámek
- M Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- M Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- 0 Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- A Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- A Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- 0 Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- 0 Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 9)
- Z René Číp
- M Karel Fiedler
- 0 Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- A Milada Halíková
- M Olga Havlová
- A Václav Klučka
- M Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- M Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 4)
- 0 Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- M Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- 0 Leoš Heger
- M Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- M David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- M Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 4M Omluven: 5)
- A Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- 0 Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- 0 Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4M Omluven: 4)
- M Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- 0 Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- M Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- M Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 7 | 1 | 16 | 0 | 1 |
Jihočeský | 12 | 5 | 0 | 5 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 3 | 0 | 4 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 4 | 0 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 0 | 11 | 0 | 3 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 2 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 0 | 2 | 1 | 9 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 2 | 0 | 4 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 3 | 0 | 3 |
Vysočina | 11 | 6 | 0 | 2 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 14 | 0 | 4 | 0 | 5 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 4 | 0 | 4 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 3 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 89 | 1 | 63 | 3 | 44 |