50. schůze, 244. hlasování, 8. listopadu 2016, 15:41
Novela z. o státní službě
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 141 | Je třeba: 71
A Ano: 52 | N Ne: 55 | 0 Nepřihlášen: 59 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 34 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- 0 Leoš Heger
- N Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- 0 Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- N František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4)
- A Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- N Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- 0 Jan Farský
- A Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- Z René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- N Milada Halíková
- A Olga Havlová
- 0 Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- 0 Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 8)
- N Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- Z David Kasal
- N Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 100 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 4)
- 0 František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- N František Laudát
- N Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- 0 Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Miloslava Rutová
- N Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- A Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 70 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 4)
- N Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- N Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- N Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- 0 Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- Z Vlastimil Vozka
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- N Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- 0 Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 2 | 6 | 2 | 1 | 0 |
Jihočeský | 12 | 2 | 5 | 4 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 4 | 7 | 4 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 |
Liberecký | 8 | 3 | 2 | 1 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 7 | 4 | 3 | 0 |
Olomoucký | 12 | 2 | 2 | 8 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 2 | 3 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 1 | 10 | 9 | 4 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 3 | 4 | 2 | 0 |
Středočeský | 25 | 5 | 7 | 9 | 4 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 3 | 4 | 3 | 0 |
Vysočina | 11 | 5 | 1 | 3 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 5 | 2 | 1 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 52 | 55 | 59 | 34 | 0 |