50. schůze, 251. hlasování, 9. listopadu 2016, 09:30
Novela z. o obchodních korporacích
Byla vznesena žádost o opravu záznamu o hlasování, námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování však podána nebyla (stenoprotokol č. 299).
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 164 | Je třeba: 83
A Ano: 54 | N Ne: 78 | 0 Nepřihlášen: 36 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 32 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 3)
- A Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- N Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- N Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- 0 Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- N Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- Z František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 100 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- N Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- N Miroslav Grebeníček
- 0 Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- A Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 2)
- Z Jan Farský
- N Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- A Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- N René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- N Milada Halíková
- N Olga Havlová
- 0 Václav Klučka
- A Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- 0 Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- Z Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- N Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 2)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 4)
- N František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- A Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- N Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 100 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- A Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- N Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 7Z Zdržel se: 1)
- N Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- N Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- Z Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 4 | 4 | 0 | 3 | 0 |
Jihočeský | 12 | 4 | 3 | 3 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 10 | 5 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 2 | 4 | 0 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 7 | 4 | 4 | 0 |
Olomoucký | 12 | 3 | 4 | 2 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 5 | 2 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 4 | 10 | 4 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 6 | 1 | 1 | 0 |
Středočeský | 25 | 6 | 10 | 6 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 6 | 2 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 3 | 7 | 0 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 6 | 1 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 54 | 78 | 36 | 32 | 0 |