50. schůze, 339. hlasování, 10. listopadu 2016, 12:01
Pařížská dohoda
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 99 | Je třeba: 50
A Ano: 53 | N Ne: 36 | 0 Nepřihlášen: 51 | M Omluven: 50 | Z Zdržel se: 10 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- M Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- M Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- M Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Jan Bartošek
- M Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4M Omluven: 4)
- M Milan Chovanec
- 0 Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- 0 Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- M Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 5M Omluven: 5)
- A Hana Aulická Jírovcová
- M Marie Benešová
- N Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- M Radim Holeček
- 0 Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- 0 Stanislav Pfléger
- M Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- N František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- N Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- M Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- M Václav Klučka
- A Petr Kudela
- 0 Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- M Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- 0 Leoš Heger
- M Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- 0 Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- M David Kasal
- M Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- M Pavel Antonín
- 0 Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- A Jana Fischerová
- 0 Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- N Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- 0 Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- A Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- N Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- N Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- M Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- 0 Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- 0 Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 7 | 5 | 5 | 1 | 7 |
Jihočeský | 12 | 3 | 0 | 3 | 2 | 4 |
Plzeňský | 11 | 3 | 0 | 4 | 0 | 4 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 3 | 1 | 5 | 0 | 5 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 3 | 7 | 1 | 4 |
Liberecký | 8 | 3 | 2 | 0 | 1 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 5 | 3 | 1 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 3 | 2 | 0 | 3 |
Pardubický | 10 | 2 | 0 | 3 | 1 | 4 |
Vysočina | 11 | 3 | 2 | 5 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 5 | 7 | 2 | 5 |
Olomoucký | 12 | 2 | 5 | 2 | 0 | 3 |
Zlínský | 12 | 3 | 5 | 3 | 0 | 1 |
Celkem | 200 | 53 | 36 | 51 | 10 | 50 |