53. schůze, 110. hlasování, 6. prosince 2016, 14:36
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 162 | Je třeba: 82
A Ano: 41 | N Ne: 42 | 0 Nepřihlášen: 11 | M Omluven: 27 | Z Zdržel se: 79 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 9M Omluven: 5)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- M Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- M Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- M Tomio Okamura
- Z Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- M Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- M František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- N Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- Z Václav Votava
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 4M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- N Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- N Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 4)
- Z František Adámek
- M Andrej Babiš
- M Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- Z Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- Z Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- Z Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9M Omluven: 4)
- Z René Číp
- N Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- M Olga Havlová
- 0 Václav Klučka
- A Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- Z Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 6)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- Z Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- Z Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- Z David Kasal
- N Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 7)
- Z Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 6Z Zdržel se: 10M Omluven: 3)
- Z Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- N Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- A Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- A Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- N Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 2 | 5 | 4 | 9 | 5 |
Jihočeský | 12 | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 |
Plzeňský | 11 | 3 | 4 | 0 | 2 | 2 |
Karlovarský | 5 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 2 | 4 | 1 | 6 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 1 | 2 | 8 | 4 |
Liberecký | 8 | 0 | 3 | 1 | 3 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 3 | 2 | 9 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 1 | 0 | 6 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 2 | 0 | 4 | 2 |
Vysočina | 11 | 2 | 2 | 0 | 7 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 6 | 0 | 10 | 3 |
Olomoucký | 12 | 2 | 4 | 0 | 4 | 2 |
Zlínský | 12 | 2 | 3 | 1 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 41 | 42 | 11 | 79 | 27 |