53. schůze, 133. hlasování, 6. prosince 2016, 18:42
Vl.n.z. o ochraně památkového fondu
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 126 | Je třeba: 64
A Ano: 36 | N Ne: 64 | 0 Nepřihlášen: 43 | M Omluven: 31 | Z Zdržel se: 26 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- N Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- M Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- M Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- N Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- Z Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- 0 Jan Bartošek
- 0 Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- 0 František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- M Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- 0 Bronislav Schwarz
- 0 Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- Z František Adámek
- M Andrej Babiš
- M Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- M Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- Z František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Jan Farský
- N Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- M Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- A René Číp
- M Karel Fiedler
- N Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- A Milada Halíková
- M Olga Havlová
- 0 Václav Klučka
- N Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 2)
- N Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- N Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- N Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- 0 Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- M Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- N Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- 0 Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 3 | 5 | 8 | 5 | 4 |
Jihočeský | 12 | 4 | 3 | 4 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 3 | 4 | 0 | 2 | 2 |
Karlovarský | 5 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 |
Ústecký | 14 | 2 | 3 | 5 | 2 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 4 | 9 | 3 | 4 |
Liberecký | 8 | 1 | 3 | 0 | 2 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 6 | 2 | 3 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 1 | 5 | 1 | 0 | 3 |
Vysočina | 11 | 2 | 7 | 2 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 7 | 7 | 3 | 4 |
Olomoucký | 12 | 3 | 5 | 2 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 3 | 6 | 2 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 36 | 64 | 43 | 26 | 31 |