53. schůze, 163. hlasování, 7. prosince 2016, 17:19
Vl.n.z. o státním rozpočtu ČR na rok 2017
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 184 | Je třeba: 93
A Ano: 37 | N Ne: 120 | 0 Nepřihlášen: 3 | M Omluven: 13 | Z Zdržel se: 27 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 130 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- M Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- Z Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- N František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 9)
- N Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 3M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- M Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- N Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 120 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- Z František Adámek
- N Andrej Babiš
- M Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- N František Laudát
- N Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 6Z Zdržel se: 1)
- N Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- N Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 10Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- A René Číp
- Z Karel Fiedler
- N Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- A Milada Halíková
- M Olga Havlová
- N Václav Klučka
- N Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 8Z Zdržel se: 1)
- N Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 7M Omluven: 1)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 7Z Zdržel se: 2)
- N Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 15Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- Z Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 8Z Zdržel se: 2)
- N Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- N Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 7Z Zdržel se: 2)
- N Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 5 | 13 | 2 | 3 | 2 |
Jihočeský | 12 | 2 | 8 | 0 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 2 | 9 | 0 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 4 | 7 | 0 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 12 | 1 | 7 | 2 |
Liberecký | 8 | 1 | 6 | 0 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 10 | 0 | 3 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 8 | 0 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 7 | 0 | 0 | 1 |
Vysočina | 11 | 2 | 7 | 0 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 15 | 0 | 3 | 1 |
Olomoucký | 12 | 2 | 8 | 0 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 3 | 7 | 0 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 37 | 120 | 3 | 27 | 13 |