53. schůze, 243. hlasování, 8. prosince 2016, 11:54
Inf. o přeletech a průjezdech ozbroj. sil v 1. pololetí 2016
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 119 | Je třeba: 60
A Ano: 83 | N Ne: 25 | 0 Nepřihlášen: 44 | M Omluven: 37 | Z Zdržel se: 11 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- A Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- M Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- 0 František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- M Milan Chovanec
- 0 Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Miloslava Rutová
- N Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- A Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- N Hana Aulická Jírovcová
- 0 Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- M Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- M Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- M František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- M Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- 0 René Číp
- Z Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- N Milada Halíková
- M Olga Havlová
- A Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- 0 Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- 0 Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- M David Kasal
- M Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- M Karel Černý
- A Jana Fischerová
- M Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 30 Nepřihlášen: 6M Omluven: 1)
- 0 Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- N Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- 0 Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- M Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- 0 Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- 0 Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- 0 Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 11 | 3 | 4 | 1 | 6 |
Jihočeský | 12 | 5 | 2 | 2 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 4 | 2 | 4 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 6 | 2 | 3 | 0 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 1 | 9 | 1 | 4 |
Liberecký | 8 | 5 | 1 | 0 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 3 | 6 | 2 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 1 | 4 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 3 | 2 | 0 | 2 | 3 |
Vysočina | 11 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 3 | 6 | 0 | 1 |
Olomoucký | 12 | 2 | 1 | 3 | 1 | 5 |
Zlínský | 12 | 6 | 2 | 2 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 83 | 25 | 44 | 11 | 37 |