53. schůze, 284. hlasování, 9. prosince 2016, 10:47
Vl.n.z. o ochraně zdraví před škodlivými účinky návyk. látek - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 174 | Je třeba: 88
A Ano: 0 | N Ne: 137 | 0 Nepřihlášen: 3 | M Omluven: 23 | Z Zdržel se: 37 |
Volební kraj Středočeský (N Ne: 190 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- N Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- N Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 8Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- Z Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- N František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 9Z Zdržel se: 2)
- N Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 10Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 15Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- Z František Adámek
- M Andrej Babiš
- M Marek Benda
- N Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- M Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- N Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (N Ne: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- N Jan Farský
- M Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- N Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- 0 Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (N Ne: 10Z Zdržel se: 6M Omluven: 6)
- Z René Číp
- N Karel Fiedler
- M Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- M Olga Havlová
- N Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 9Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- N Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- Z Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (N Ne: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (N Ne: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- M Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- M Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- N Martin Lank
- Z Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (N Ne: 17Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- N Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- N Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- N Radim Fiala
- N Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- N Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (N Ne: 8Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 0 | 19 | 1 | 4 | 1 |
Jihočeský | 12 | 0 | 8 | 0 | 3 | 1 |
Plzeňský | 11 | 0 | 9 | 0 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 0 | 10 | 0 | 3 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 0 | 15 | 0 | 5 | 4 |
Liberecký | 8 | 0 | 6 | 1 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 0 | 10 | 0 | 6 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 9 | 0 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 0 | 7 | 0 | 2 | 1 |
Vysočina | 11 | 0 | 7 | 0 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 17 | 0 | 4 | 2 |
Olomoucký | 12 | 0 | 9 | 1 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 0 | 8 | 0 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 0 | 137 | 3 | 37 | 23 |