53. schůze, 366. hlasování, 9. prosince 2016, 12:42
Novela z. - insolvenční zákon
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 158 | Je třeba: 80
A Ano: 18 | N Ne: 118 | 0 Nepřihlášen: 11 | M Omluven: 31 | Z Zdržel se: 22 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 150 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- N Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- N Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- N Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- A František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- M Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- N Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- Z Jan Volný
- N Václav Votava
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 100 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- N František Adámek
- M Andrej Babiš
- M Marek Benda
- N Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- Z Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- M Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- A František Laudát
- N Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- N Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- M Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- N Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- Z Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (N Ne: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 9)
- N René Číp
- M Karel Fiedler
- M Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- N Milada Halíková
- M Olga Havlová
- N Václav Klučka
- N Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- 0 Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- N Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (N Ne: 9Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- M Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- N Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 130 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- 0 Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- N Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- 0 Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 90 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- N Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- N Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- N Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- 0 Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 4 | 15 | 2 | 3 | 1 |
Jihočeský | 12 | 2 | 7 | 0 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 2 | 6 | 0 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 1 | 10 | 1 | 0 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 10 | 1 | 5 | 4 |
Liberecký | 8 | 2 | 4 | 0 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 0 | 11 | 1 | 1 | 9 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 7 | 0 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 1 | 7 | 0 | 1 | 1 |
Vysočina | 11 | 0 | 9 | 0 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 13 | 2 | 1 | 6 |
Olomoucký | 12 | 0 | 9 | 2 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 0 | 8 | 1 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 18 | 118 | 11 | 22 | 31 |