53. schůze, 389. hlasování, 9. prosince 2016, 13:17
Novela z. - trestní zákoník - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 142 | Je třeba: 72
A Ano: 112 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 25 | M Omluven: 33 | Z Zdržel se: 29 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- A Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- Z František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- M Jaroslav Lobkowicz
- 0 Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- A Václav Votava
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- Z Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 110 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- M Marek Benda
- Z Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- M Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- A František Laudát
- Z Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- M Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- A Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- 0 Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 9)
- A René Číp
- M Karel Fiedler
- M Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- A Milada Halíková
- M Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- 0 Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- M Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- Z Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- 0 Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- 0 Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 10N Ne: 1M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 13 | 0 | 6 | 5 | 1 |
Jihočeský | 12 | 8 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 2 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 2 | 4 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 0 | 4 | 5 | 4 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 0 | 1 | 2 | 9 |
Královéhradecký | 11 | 8 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 7 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Vysočina | 11 | 7 | 0 | 0 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 0 | 3 | 1 | 7 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 1 | 5 | 1 |
Zlínský | 12 | 10 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Celkem | 200 | 112 | 1 | 25 | 29 | 33 |