54. schůze, 53. hlasování, 11. ledna 2017, 19:03
Informace ministra dopravy k situaci na úseku D8
Hlasování bylo prohlášeno za zmatečné.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 149 | Je třeba: 75
A Ano: 58 | N Ne: 5 | 0 Nepřihlášen: 26 | M Omluven: 25 | Z Zdržel se: 86 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 11M Omluven: 3)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- M Stanislav Berkovec
- Z Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- Z Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- Z Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- M Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- 0 Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- 0 Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- M Hana Aulická Jírovcová
- M Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- M Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 13M Omluven: 2)
- Z František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- Z Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- Z František Laudát
- M Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- M Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- 0 Jana Pastuchová
- Z Lukáš Pleticha
- Z Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 10M Omluven: 3)
- A René Číp
- Z Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- A Olga Havlová
- Z Václav Klučka
- A Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 4)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- Z David Kasal
- N Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- Z Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- M Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 13M Omluven: 1)
- A Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- Z Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- 0 Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- N Karel Rais
- A Roman Sklenák
- Z Bohuslav Sobotka
- Z Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- Z Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- Z Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 7 | 1 | 3 | 11 | 3 |
Jihočeský | 12 | 4 | 0 | 0 | 5 | 3 |
Plzeňský | 11 | 2 | 0 | 3 | 4 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 1 | 1 | 5 | 4 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 0 | 5 | 13 | 2 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 2 | 3 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 0 | 2 | 10 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 0 | 3 | 5 | 1 |
Pardubický | 10 | 5 | 1 | 0 | 4 | 0 |
Vysočina | 11 | 4 | 0 | 1 | 5 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 1 | 2 | 13 | 1 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 2 | 4 | 2 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 2 | 1 | 2 |
Celkem | 200 | 58 | 5 | 26 | 86 | 25 |