54. schůze, 118. hlasování, 13. ledna 2017, 11:48
Vl. n. z. kterým se mění některé zákony v oblasti daní - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 166 | Je třeba: 84
A Ano: 76 | N Ne: 74 | 0 Nepřihlášen: 4 | M Omluven: 30 | Z Zdržel se: 16 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 13N Ne: 11Z Zdržel se: 1)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 4M Omluven: 3)
- M Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- Z Václav Votava
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 6M Omluven: 3)
- A Hana Aulická Jírovcová
- M Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- M Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- M Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z František Adámek
- N Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- M Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- N Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 2M Omluven: 2)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- N Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- M Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- M Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- M Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- A Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 6)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 6M Omluven: 2)
- N Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- M Karel Černý
- A Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- M Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 120 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- 0 Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- Z Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 4M Omluven: 5)
- N Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- M Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- M Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- M Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 5)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 13 | 11 | 0 | 1 | 0 |
Jihočeský | 12 | 5 | 4 | 0 | 0 | 3 |
Plzeňský | 11 | 5 | 3 | 0 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 6 | 0 | 0 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 8 | 2 | 2 | 1 |
Liberecký | 8 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 4 | 0 | 1 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 2 | 0 | 3 | 2 |
Pardubický | 10 | 4 | 6 | 0 | 0 | 0 |
Vysočina | 11 | 3 | 6 | 0 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 12 | 2 | 1 | 4 |
Olomoucký | 12 | 3 | 4 | 0 | 0 | 5 |
Zlínský | 12 | 4 | 3 | 0 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 76 | 74 | 4 | 16 | 30 |