54. schůze, 271. hlasování, 31. ledna 2017, 14:40
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 152 | Je třeba: 77
A Ano: 44 | N Ne: 86 | 0 Nepřihlášen: 12 | M Omluven: 36 | Z Zdržel se: 22 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 120 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- M Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- 0 Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- M František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 6M Omluven: 3)
- M Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- N Václav Votava
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- N Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- 0 Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 120 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- Z František Adámek
- M Andrej Babiš
- M Marek Benda
- N Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- M Jiří Koubek
- N František Laudát
- N Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Jan Farský
- A Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- N Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- Z Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 7)
- M René Číp
- M Karel Fiedler
- M Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- 0 Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- N Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- M Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- M Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 120 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 5M Omluven: 4)
- M Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- N Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- M Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 7 | 12 | 2 | 2 | 2 |
Jihočeský | 12 | 4 | 4 | 2 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 2 | 6 | 0 | 0 | 3 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 5 | 1 | 2 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 12 | 1 | 3 | 5 |
Liberecký | 8 | 1 | 3 | 1 | 1 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 7 | 1 | 4 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 4 | 0 | 2 | 2 |
Pardubický | 10 | 3 | 5 | 1 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 1 | 6 | 1 | 0 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 12 | 1 | 2 | 3 |
Olomoucký | 12 | 3 | 5 | 0 | 0 | 4 |
Zlínský | 12 | 4 | 3 | 1 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 44 | 86 | 12 | 22 | 36 |