54. schůze, 300. hlasování, 1. února 2017, 15:42
Novela z. o spotřebních daních
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 134 | Je třeba: 68
A Ano: 126 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 25 | M Omluven: 41 | Z Zdržel se: 7 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- M Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Jan Bartošek
- M Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- A Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- 0 František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- 0 Václav Votava
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 100 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- 0 Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 13N Ne: 10 Nepřihlášen: 2M Omluven: 8)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- M Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- M Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- M Jiří Koubek
- A František Laudát
- M Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 6M Omluven: 2)
- M Jan Farský
- A Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- A Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- M René Číp
- Z Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- A Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- M Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- A Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- M Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- 0 Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- M Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2M Omluven: 4)
- M Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- M Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 16 | 0 | 4 | 2 | 3 |
Jihočeský | 12 | 6 | 0 | 3 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 10 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 13 | 1 | 2 | 0 | 8 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 14 | 0 | 1 | 2 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 7 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Vysočina | 11 | 8 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 0 | 4 | 1 | 6 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 2 | 0 | 4 |
Zlínský | 12 | 10 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Celkem | 200 | 126 | 1 | 25 | 7 | 41 |