54. schůze, 301. hlasování, 1. února 2017, 15:42
Novela z. o spotřebních daních
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 137 | Je třeba: 69
A Ano: 61 | N Ne: 62 | 0 Nepřihlášen: 22 | M Omluven: 41 | Z Zdržel se: 14 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- N Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- M Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- N Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- N Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- N Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Jan Bartošek
- M Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- A Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- 0 František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- N Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- 0 Václav Votava
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- N Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- 0 Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 90 Nepřihlášen: 2M Omluven: 8)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- M Marek Benda
- N Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- M Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- M Jiří Koubek
- N František Laudát
- M Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 2M Omluven: 2)
- M Jan Farský
- N Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- A Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- M René Číp
- Z Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- N Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- Z Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- A Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- N Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- M Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- A David Kasal
- N Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- N Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- M Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- N Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- A Petr Adam
- N Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- 0 Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- Z Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- M Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- M Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 7 | 10 | 4 | 1 | 3 |
Jihočeský | 12 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 2 | 5 | 2 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 7 | 3 | 2 | 0 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 9 | 2 | 0 | 8 |
Liberecký | 8 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 5 | 1 | 4 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 4 | 1 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 1 | 6 | 1 | 0 | 2 |
Vysočina | 11 | 4 | 3 | 1 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 5 | 3 | 1 | 6 |
Olomoucký | 12 | 3 | 2 | 2 | 1 | 4 |
Zlínský | 12 | 6 | 3 | 0 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 61 | 62 | 22 | 14 | 41 |