54. schůze, 309. hlasování, 2. února 2017, 11:36
Zpráva vyšetřovací komise PS ÚOOZ
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 102 | Je třeba: 52
A Ano: 39 | N Ne: 42 | 0 Nepřihlášen: 49 | M Omluven: 49 | Z Zdržel se: 21 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- N Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- 0 Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- M Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- M František Petrtýl
- N Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- 0 Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- 0 František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- 0 Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- 0 Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- M Václav Votava
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (0 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- 0 Marie Benešová
- M Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- N František Adámek
- M Andrej Babiš
- M Marek Benda
- N Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- M Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- N Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Jan Farský
- M Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- A Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 7)
- M René Číp
- M Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- A Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- M Leo Luzar
- M Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 6M Omluven: 2)
- 0 Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- 0 Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- M Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- M David Kasal
- A Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- N Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- N Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- M Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 7)
- A Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- 0 Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- 0 Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- A Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- N Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- M Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 5 | 5 | 9 | 2 | 4 |
Jihočeský | 12 | 3 | 2 | 5 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 1 | 4 | 2 | 1 | 3 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 |
Ústecký | 14 | 3 | 2 | 4 | 3 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 7 | 7 | 1 | 7 |
Liberecký | 8 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 5 | 2 | 2 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 1 | 6 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 2 | 3 | 1 | 1 | 3 |
Vysočina | 11 | 3 | 2 | 1 | 2 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 3 | 4 | 4 | 7 |
Olomoucký | 12 | 1 | 3 | 4 | 1 | 3 |
Zlínský | 12 | 4 | 4 | 2 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 39 | 42 | 49 | 21 | 49 |