54. schůze, 322. hlasování, 3. února 2017, 09:16
Novela z. o zaměstnanosti - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 130 | Je třeba: 66
A Ano: 82 | N Ne: 3 | 0 Nepřihlášen: 27 | M Omluven: 43 | Z Zdržel se: 45 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- A Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- M Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- M Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- M Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- 0 František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- M Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 60 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 8)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- M Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- M Jiří Koubek
- A František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- M Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- Z Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Jan Farský
- M Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- A Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 6)
- M René Číp
- Z Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- M Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- A David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- M Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- Z Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7M Omluven: 7)
- Z Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- A Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- A Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- M Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 13 | 0 | 4 | 4 | 4 |
Jihočeský | 12 | 5 | 0 | 2 | 4 | 1 |
Plzeňský | 11 | 3 | 0 | 4 | 2 | 2 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 3 | 3 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 0 | 6 | 4 | 8 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 0 | 1 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 1 | 3 | 5 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 0 | 4 | 2 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 0 | 3 | 2 |
Vysočina | 11 | 6 | 0 | 1 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 0 | 3 | 7 | 7 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 1 | 1 | 4 |
Zlínský | 12 | 6 | 2 | 0 | 2 | 2 |
Celkem | 200 | 82 | 3 | 27 | 45 | 43 |