55. schůze, 55. hlasování, 22. února 2017, 12:14
Novela z. o registru smluv
Námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování byla přijata (hlasování č. 56, stenoprotokol č. 46). Hlasování bylo opakováno (č. 63).
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 161 | Je třeba: 81
A Ano: 77 | N Ne: 68 | 0 Nepřihlášen: 7 | M Omluven: 32 | Z Zdržel se: 16 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- N Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- M Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- M Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Jan Bartošek
- 0 Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- A Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- Z František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 2M Omluven: 4)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- M Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- A Václav Votava
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- M Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
(námitka proti hlasování) - 0 David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 90 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- M Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- A Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 5)
- N Jan Farský
- N Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- N Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A René Číp
- Z Karel Fiedler
- N Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- A Milada Halíková
- N Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- A Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- A Soňa Marková
- M Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- M Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 5M Omluven: 2)
- M Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- M Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- N Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- M Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- N Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 4M Omluven: 4)
- M Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- A Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- M Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 9 | 8 | 1 | 2 | 5 |
Jihočeský | 12 | 6 | 3 | 1 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 2 | 0 | 0 | 4 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 4 | 1 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 9 | 1 | 0 | 4 |
Liberecký | 8 | 3 | 5 | 0 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 7 | 1 | 2 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 3 | 0 | 3 | 1 |
Pardubický | 10 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 |
Vysočina | 11 | 4 | 5 | 0 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 8 | 1 | 2 | 6 |
Olomoucký | 12 | 4 | 4 | 0 | 0 | 4 |
Zlínský | 12 | 4 | 5 | 0 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 77 | 68 | 7 | 16 | 32 |