55. schůze, 77. hlasování, 22. února 2017, 12:41
Novela z. o registru smluv
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 165 | Je třeba: 83
A Ano: 62 | N Ne: 42 | 0 Nepřihlášen: 4 | M Omluven: 31 | Z Zdržel se: 61 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 5)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- M Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- M Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- Z Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Jan Bartošek
- 0 Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- Z Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- Z František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- M Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- M Jaroslav Lobkowicz
- Z Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- Z Václav Votava
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1Z Zdržel se: 4)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- M Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- Z Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- Z Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 4)
- N František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- Z Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- M Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- Z Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- Z Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 1)
- N Jan Farský
- N Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- N Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 7Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- A René Číp
- Z Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- A Milada Halíková
- N Olga Havlová
- N Václav Klučka
- A Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- Z Martina Berdychová
- N Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- A Soňa Marková
- M Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- M Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- Z David Kasal
- N Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- M Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- N Martin Lank
- Z Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 5)
- N Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- Z Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- N Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- M Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- Z Ladislav Okleštěk
- M Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 8 | 4 | 1 | 7 | 5 |
Jihočeský | 12 | 4 | 1 | 1 | 5 | 1 |
Plzeňský | 11 | 3 | 0 | 0 | 4 | 4 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 3 | 0 | 7 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 6 | 1 | 6 | 4 |
Liberecký | 8 | 3 | 4 | 0 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 7 | 0 | 6 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 4 | 0 | 3 | 1 |
Pardubický | 10 | 3 | 3 | 0 | 3 | 1 |
Vysočina | 11 | 4 | 3 | 0 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 4 | 1 | 6 | 5 |
Olomoucký | 12 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 |
Zlínský | 12 | 5 | 2 | 0 | 4 | 1 |
Celkem | 200 | 62 | 42 | 4 | 61 | 31 |