55. schůze, 122. hlasování, 23. února 2017, 11:32
Doh.o strategickém partnerství mezi státy EU a Kanadou
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 104 | Je třeba: 53
A Ano: 22 | N Ne: 61 | 0 Nepřihlášen: 35 | M Omluven: 61 | Z Zdržel se: 21 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- 0 Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- M Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- M Tomio Okamura
- M František Petrtýl
- N Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- 0 Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 4M Omluven: 3)
- M Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- N Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- M František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 2M Omluven: 6)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- M Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- N Václav Votava
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1M Omluven: 4)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- M Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- M Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 110 Nepřihlášen: 6M Omluven: 7)
- N František Adámek
- M Andrej Babiš
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- N František Laudát
- N Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- M Marta Semelová
- N Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- M Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- N Jan Farský
- A Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- N Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- M Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 7)
- M René Číp
- N Karel Fiedler
- 0 Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- M Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- N Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- M Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- M Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- M Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- 0 Jan Chvojka
- M Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- M David Kasal
- M Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- Z Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 7)
- A Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- M Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 2M Omluven: 5)
- M Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- N Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- M Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- 0 Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 3 | 6 | 8 | 2 | 6 |
Jihočeský | 12 | 1 | 4 | 4 | 0 | 3 |
Plzeňský | 11 | 3 | 2 | 0 | 0 | 6 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Ústecký | 14 | 3 | 5 | 1 | 1 | 4 |
Hlavní město Praha | 24 | 0 | 11 | 6 | 0 | 7 |
Liberecký | 8 | 1 | 4 | 1 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 7 | 1 | 6 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 2 | 3 | 2 | 4 |
Pardubický | 10 | 1 | 0 | 3 | 1 | 5 |
Vysočina | 11 | 2 | 3 | 1 | 4 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 9 | 3 | 2 | 7 |
Olomoucký | 12 | 2 | 3 | 2 | 0 | 5 |
Zlínský | 12 | 2 | 5 | 2 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 22 | 61 | 35 | 21 | 61 |