55. schůze, 181. hlasování, 1. března 2017, 09:14
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 148 | Je třeba: 75
A Ano: 16 | N Ne: 54 | 0 Nepřihlášen: 22 | M Omluven: 30 | Z Zdržel se: 78 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 5)
- N Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- 0 Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- Z Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- M Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- Z František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- 0 Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- N Václav Votava
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- M Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 10M Omluven: 1)
- N František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- Z František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- N Milan Šarapatka
- Z Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- 0 Jan Farský
- A Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 6)
- M René Číp
- A Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- M Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- Z Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- Z Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- Z Martina Berdychová
- M Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- Z Simeon Karamazov
- Z David Kasal
- A Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (N Ne: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8M Omluven: 3)
- M Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- Z Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- 0 Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- M Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- N Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- Z Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (N Ne: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- N Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 2 | 8 | 4 | 6 | 5 |
Jihočeský | 12 | 1 | 1 | 1 | 6 | 3 |
Plzeňský | 11 | 0 | 3 | 1 | 5 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 4 | 1 | 5 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 1 | 4 | 8 | 10 | 1 |
Liberecký | 8 | 1 | 2 | 1 | 4 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 5 | 1 | 7 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 1 | 0 | 6 | 2 |
Pardubický | 10 | 1 | 3 | 1 | 5 | 0 |
Vysočina | 11 | 2 | 3 | 0 | 5 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 9 | 3 | 8 | 3 |
Olomoucký | 12 | 0 | 3 | 1 | 5 | 3 |
Zlínský | 12 | 0 | 6 | 0 | 4 | 2 |
Celkem | 200 | 16 | 54 | 22 | 78 | 30 |