55. schůze, 198. hlasování, 2. března 2017, 10:33
Inf. min. dopravy Dana Ťoka k problematice vysokorychlostních tratí
Hlasování bylo prohlášeno za zmatečné.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 118 | Je třeba: 60
A Ano: 2 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 29 | M Omluven: 53 | Z Zdržel se: 116 |
Volební kraj Středočeský (0 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 12M Omluven: 6)
- 0 Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- M Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- 0 Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- Z Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- Z Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (0 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 3)
- M Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- Z František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 4)
- M Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- 0 Václav Votava
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (0 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
Volební kraj Ústecký (0 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 4)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- M Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- M Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- Z Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (0 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 12M Omluven: 5)
- Z František Adámek
- M Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- Z Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- Z František Laudát
- M Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- A Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- M Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- Z Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1Z Zdržel se: 16M Omluven: 5)
- M René Číp
- Z Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- A Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- Z Adam Rykala
- Z Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 3)
- Z Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- M Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- Z Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- M Jiří Junek
- Z Simeon Karamazov
- M David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (Z Zdržel se: 8M Omluven: 3)
- Z Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- M Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (0 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 15M Omluven: 6)
- M Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Bohuslav Chalupa
- Z Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- Z Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (0 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- M Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9M Omluven: 2)
- 0 Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 0 | 0 | 7 | 12 | 6 |
Jihočeský | 12 | 0 | 0 | 2 | 7 | 3 |
Plzeňský | 11 | 0 | 0 | 1 | 6 | 4 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 |
Ústecký | 14 | 0 | 0 | 2 | 8 | 4 |
Hlavní město Praha | 24 | 0 | 0 | 7 | 12 | 5 |
Liberecký | 8 | 1 | 0 | 0 | 5 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 0 | 0 | 16 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 0 | 1 | 7 | 3 |
Pardubický | 10 | 0 | 0 | 1 | 7 | 2 |
Vysočina | 11 | 0 | 0 | 0 | 8 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 0 | 2 | 15 | 6 |
Olomoucký | 12 | 0 | 0 | 3 | 4 | 5 |
Zlínský | 12 | 0 | 0 | 1 | 9 | 2 |
Celkem | 200 | 2 | 0 | 29 | 116 | 53 |