55. schůze, 199. hlasování, 2. března 2017, 10:34
Inf. min. dopravy Dana Ťoka k problematice vysokorychlostních tratí
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 110 | Je třeba: 56
A Ano: 32 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 37 | M Omluven: 53 | Z Zdržel se: 77 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 11M Omluven: 6)
- Z Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- M Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- Z Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- Z Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- M Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- Z František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- M Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- 0 Václav Votava
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (0 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- N Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- M Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- M Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 30 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 8M Omluven: 5)
- Z František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- 0 Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- Z František Laudát
- M Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- Z Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- M Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- Z Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 9M Omluven: 5)
- M René Číp
- Z Karel Fiedler
- 0 Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- A Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- A Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- 0 Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- 0 Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- M Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- Z Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- M Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- M David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- Z Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- 0 Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- M Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8M Omluven: 6)
- M Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- Z Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- Z Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- M Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- 0 Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- 0 Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 2 | 0 | 6 | 11 | 6 |
Jihočeský | 12 | 2 | 0 | 2 | 5 | 3 |
Plzeňský | 11 | 1 | 0 | 1 | 5 | 4 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 |
Ústecký | 14 | 3 | 1 | 2 | 4 | 4 |
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 0 | 8 | 8 | 5 |
Liberecký | 8 | 1 | 0 | 0 | 5 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 0 | 4 | 9 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 0 | 2 | 5 | 3 |
Pardubický | 10 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 |
Vysočina | 11 | 2 | 0 | 1 | 5 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 0 | 3 | 8 | 6 |
Olomoucký | 12 | 2 | 0 | 3 | 2 | 5 |
Zlínský | 12 | 3 | 0 | 2 | 5 | 2 |
Celkem | 200 | 32 | 1 | 37 | 77 | 53 |