55. schůze, 201. hlasování, 2. března 2017, 10:56
Novela z. o Ústavním soudu
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 93 | Je třeba: 47
A Ano: 86 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 52 | M Omluven: 55 | Z Zdržel se: 7 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- 0 Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4M Omluven: 4)
- M Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- M Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- A Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (0 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2M Omluven: 4)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- M Radim Holeček
- 0 Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- M Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 80 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- 0 Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- M Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 6M Omluven: 2)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- M Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- M René Číp
- M Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- 0 Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- 0 Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- 0 Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- M Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- 0 Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- M Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- M David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- 0 Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- A Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- 0 Martin Lank
- M Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- 0 Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- M Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- 0 Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 5)
- M Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 9 | 0 | 9 | 1 | 6 |
Jihočeský | 12 | 4 | 0 | 4 | 0 | 4 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 1 | 1 | 4 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 |
Ústecký | 14 | 8 | 0 | 2 | 0 | 4 |
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 0 | 10 | 1 | 5 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 9 | 0 | 6 | 1 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 4 | 1 | 3 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 3 | 0 | 2 |
Vysočina | 11 | 5 | 0 | 3 | 0 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 0 | 4 | 1 | 6 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 2 | 0 | 5 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 2 | 1 | 2 |
Celkem | 200 | 86 | 0 | 52 | 7 | 55 |