55. schůze, 202. hlasování, 2. března 2017, 10:58
Novela z. o Ústavním soudu
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 100 | Je třeba: 51
A Ano: 27 | N Ne: 36 | 0 Nepřihlášen: 45 | M Omluven: 55 | Z Zdržel se: 37 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4M Omluven: 6)
- 0 Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- M Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (0 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- M Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- M Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- Z František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- N Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (0 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- M Radim Holeček
- 0 Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- M Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 7M Omluven: 5)
- Z František Adámek
- M Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- Z Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- 0 Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- M Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Jan Farský
- A Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- M Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- M René Číp
- M Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- 0 Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- M Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- A Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- M Jiří Junek
- Z Simeon Karamazov
- M David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- 0 Martin Lank
- M Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- 0 Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 6)
- M Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- 0 Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- M Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- N Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- N Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 2 | 5 | 8 | 4 | 6 |
Jihočeský | 12 | 0 | 0 | 4 | 4 | 4 |
Plzeňský | 11 | 1 | 3 | 1 | 2 | 4 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 |
Ústecký | 14 | 2 | 5 | 2 | 1 | 4 |
Hlavní město Praha | 24 | 1 | 1 | 10 | 7 | 5 |
Liberecký | 8 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 4 | 4 | 3 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 |
Pardubický | 10 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Vysočina | 11 | 4 | 0 | 3 | 1 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 6 | 3 | 4 | 6 |
Olomoucký | 12 | 0 | 3 | 2 | 2 | 5 |
Zlínský | 12 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 |
Celkem | 200 | 27 | 36 | 45 | 37 | 55 |