55. schůze, 249. hlasování, 14. března 2017, 17:22
Vl.n.z. o náhradě škody v oblasti hospodářské soutěže - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 105 | Je třeba: 53
A Ano: 36 | N Ne: 56 | 0 Nepřihlášen: 54 | M Omluven: 41 | Z Zdržel se: 13 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 90 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- 0 Jan Skopeček
- 0 Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 4M Omluven: 2)
- N Jan Bartošek
- 0 Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- M František Vácha
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- M Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- 0 Václav Votava
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 30 Nepřihlášen: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 4M Omluven: 5)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- M Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- N Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- M Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- M Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- N František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- M Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- M Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- M Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- N Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 7)
- M René Číp
- A Karel Fiedler
- N Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- A Milada Halíková
- N Olga Havlová
- M Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- 0 Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- M Jan Birke
- M Robin Böhnisch
- 0 Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- M Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- M Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- N Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- A Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- N Martin Lank
- 0 Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- Z Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- M Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- 0 Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- M Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- N Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- M Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 3 | 9 | 11 | 1 | 1 |
Jihočeský | 12 | 1 | 5 | 4 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 |
Karlovarský | 5 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 4 | 4 | 0 | 5 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 2 | 8 | 2 | 6 |
Liberecký | 8 | 3 | 3 | 1 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 5 | 4 | 2 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 1 | 3 | 2 | 2 |
Pardubický | 10 | 0 | 4 | 2 | 1 | 3 |
Vysočina | 11 | 2 | 5 | 3 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 5 | 6 | 4 | 5 |
Olomoucký | 12 | 3 | 3 | 3 | 0 | 3 |
Zlínský | 12 | 3 | 4 | 2 | 0 | 3 |
Celkem | 200 | 36 | 56 | 54 | 13 | 41 |