55. schůze, 273. hlasování, 15. března 2017, 10:34
Daňové podvody ministra financí
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 146 | Je třeba: 74
A Ano: 43 | N Ne: 75 | 0 Nepřihlášen: 14 | M Omluven: 40 | Z Zdržel se: 28 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 130 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- N Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- 0 František Petrtýl
- Z Jan Skopeček
- N Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- N Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- M František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- N Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- N Václav Votava
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- N Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- M Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- Z Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- M Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- N František Adámek
- M Andrej Babiš
- N Marek Benda
- M Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- M František Laudát
- N Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- N Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 4M Omluven: 3)
- M Jan Farský
- M Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- A Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- M Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- M René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- N Milada Halíková
- A Olga Havlová
- M Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- Z Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- M Jan Birke
- M Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- N Soňa Marková
- M Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 3M Omluven: 4)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- M Jan Chvojka
- M Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- M Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 5)
- Z Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 5)
- A Petr Adam
- N Vojtěch Adam
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- M Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- A Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- N Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- 0 Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 5 | 13 | 4 | 2 | 1 |
Jihočeský | 12 | 2 | 6 | 1 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 2 | 5 | 0 | 2 | 2 |
Karlovarský | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 4 | 1 | 3 | 4 |
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 9 | 3 | 3 | 6 |
Liberecký | 8 | 1 | 4 | 0 | 0 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 7 | 1 | 1 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 3 | 1 | 1 | 3 |
Pardubický | 10 | 3 | 3 | 0 | 0 | 4 |
Vysočina | 11 | 4 | 2 | 0 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 5 | 2 | 5 | 5 |
Olomoucký | 12 | 2 | 6 | 0 | 2 | 2 |
Zlínský | 12 | 1 | 5 | 1 | 3 | 2 |
Celkem | 200 | 43 | 75 | 14 | 28 | 40 |