55. schůze, 287. hlasování, 15. března 2017, 18:21
Informace vlády o postupu nevýhodné privatizace v OKD
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 116 | Je třeba: 59
A Ano: 33 | N Ne: 5 | 0 Nepřihlášen: 35 | M Omluven: 49 | Z Zdržel se: 78 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 10M Omluven: 3)
- 0 Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- 0 Jan Skopeček
- Z Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- M Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- M František Vácha
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- M Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- Z Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 5)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- M Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- M Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- M Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 12M Omluven: 5)
- Z František Adámek
- M Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- M Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- M Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- Z František Laudát
- Z Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Jan Farský
- A Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- A Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- Z Lukáš Pleticha
- Z Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 10)
- M René Číp
- M Karel Fiedler
- M Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- A Olga Havlová
- M Václav Klučka
- N Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- 0 Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- M Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- 0 Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- 0 Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 2M Omluven: 5)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- M Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- A David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- M Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- Z Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7M Omluven: 7)
- 0 Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- M Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- A Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- M Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- M Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 5 | 0 | 7 | 10 | 3 |
Jihočeský | 12 | 1 | 0 | 2 | 5 | 4 |
Plzeňský | 11 | 1 | 0 | 1 | 6 | 3 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 0 | 2 | 5 | 5 |
Hlavní město Praha | 24 | 1 | 1 | 5 | 12 | 5 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 1 | 2 | 4 | 10 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 0 | 5 | 3 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 1 | 2 | 0 | 5 |
Vysočina | 11 | 3 | 0 | 1 | 7 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 2 | 4 | 7 | 7 |
Olomoucký | 12 | 1 | 0 | 4 | 5 | 2 |
Zlínský | 12 | 2 | 0 | 0 | 8 | 2 |
Celkem | 200 | 33 | 5 | 35 | 78 | 49 |