56. schůze, 129. hlasování, 5. dubna 2017, 14:41
Vl.n.z o změně zák. v oblasti průmyslového vlastnictví
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 95 | Je třeba: 48
A Ano: 91 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 74 | M Omluven: 31 | Z Zdržel se: 4 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- 0 Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- 0 Stanislav Berkovec
- M Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- M František Petrtýl
- 0 Jan Skopeček
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- 0 Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- M Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- 0 Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- 0 František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3M Omluven: 4)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- M Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- 0 Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- 0 Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- A Václav Votava
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 6M Omluven: 1)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- 0 Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 70 Nepřihlášen: 12M Omluven: 5)
- M František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- A Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3)
- A Jan Farský
- 0 Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 8)
- M René Číp
- Z Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- A Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- A Václav Klučka
- M Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- 0 Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- M Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 50 Nepřihlášen: 5)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- A David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- A Pavel Antonín
- 0 Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- M Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- Z Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- 0 Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 5M Omluven: 4)
- M Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- A Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- 0 Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- 0 Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 6 | 0 | 15 | 1 | 3 |
Jihočeský | 12 | 6 | 0 | 5 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 3 | 0 | 4 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 6 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 0 | 12 | 0 | 5 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 0 | 5 | 1 | 8 |
Královéhradecký | 11 | 8 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 |
Vysočina | 11 | 8 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 14 | 0 | 5 | 1 | 3 |
Olomoucký | 12 | 3 | 0 | 5 | 0 | 4 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 4 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 91 | 0 | 74 | 4 | 31 |