56. schůze, 141. hlasování, 5. dubna 2017, 16:22
Novela z. - vodní zákon - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 144 | Je třeba: 73
A Ano: 41 | N Ne: 51 | 0 Nepřihlášen: 26 | M Omluven: 30 | Z Zdržel se: 52 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- 0 Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- Z Marek Černoch
- Z Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- N Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- N Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- Z Jan Skopeček
- Z Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- N Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- 0 František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- N Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- M Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- N Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- Z Václav Votava
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- N Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- A Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- 0 Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- Z Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 5)
- M František Adámek
- M Andrej Babiš
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- Z Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- 0 Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- A Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 5Z Zdržel se: 6M Omluven: 8)
- M René Číp
- N Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- N Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- A Václav Klučka
- M Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- N Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- M Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- N Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- 0 Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- Z David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 4)
- Z Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- N Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- Z Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- Z Petr Adam
- N Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- Z Vlastimil Gabrhel
- N Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- 0 Anna Putnová
- A Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- Z Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 5)
- A Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 4 | 8 | 3 | 8 | 2 |
Jihočeský | 12 | 1 | 3 | 4 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 1 | 4 | 0 | 3 | 3 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 2 | 3 | 6 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 |
Liberecký | 8 | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 5 | 0 | 6 | 8 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 4 | 2 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 2 | 1 | 4 | 1 |
Vysočina | 11 | 4 | 3 | 0 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 5 | 3 | 6 | 3 |
Olomoucký | 12 | 1 | 3 | 2 | 2 | 4 |
Zlínský | 12 | 3 | 4 | 0 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 41 | 51 | 26 | 52 | 30 |