56. schůze, 153. hlasování, 5. dubna 2017, 17:18
Novela z. - antidiskriminační zákon - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 115 | Je třeba: 58
A Ano: 58 | N Ne: 28 | 0 Nepřihlášen: 55 | M Omluven: 30 | Z Zdržel se: 29 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Jan Skopeček
- Z Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- 0 Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- M Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- Z Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- 0 František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- M Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- N Václav Votava
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- 0 Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- M František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 8)
- M René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- M Petr Kudela
- 0 Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- 0 Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- M Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- N Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- 0 Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- A David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- 0 Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- N Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- A Karel Rais
- N Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- N Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- 0 Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- 0 Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- 0 Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 8 | 2 | 11 | 2 | 2 |
Jihočeský | 12 | 3 | 0 | 4 | 4 | 1 |
Plzeňský | 11 | 3 | 2 | 0 | 2 | 4 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 3 | 5 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 2 | 7 | 2 | 6 |
Liberecký | 8 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 1 | 5 | 4 | 8 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 1 | 5 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 3 | 4 | 2 | 0 | 1 |
Vysočina | 11 | 3 | 2 | 2 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 6 | 4 | 4 | 2 |
Olomoucký | 12 | 0 | 2 | 4 | 2 | 4 |
Zlínský | 12 | 7 | 1 | 3 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 58 | 28 | 55 | 29 | 30 |