56. schůze, 265. hlasování, 11. dubna 2017, 14:47
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 171 | Je třeba: 86
A Ano: 71 | N Ne: 50 | 0 Nepřihlášen: 29 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 50 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- N Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- N Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- 0 Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- N Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- 0 František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- A Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- A Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- 0 Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- A Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- 0 Jana Pastuchová
- Z Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- 0 René Číp
- Z Karel Fiedler
- N Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- 0 Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- N Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- N Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- Z František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- N František Laudát
- N Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- 0 Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- N Václav Votava
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- A Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Marek Černoch
- Z Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- N Jan Skopeček
- Z Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- A Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- 0 Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- 0 Vlastimil Vozka
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- 0 Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- 0 Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 4 | 2 | 3 | 2 | 0 |
Jihočeský | 12 | 5 | 4 | 1 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 7 | 2 | 6 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 3 | 1 | 2 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 4 | 4 | 6 | 0 |
Olomoucký | 12 | 4 | 3 | 2 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 8 | 4 | 6 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 3 | 2 | 2 | 0 |
Středočeský | 25 | 12 | 7 | 1 | 5 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 3 | 4 | 5 | 0 |
Vysočina | 11 | 3 | 2 | 1 | 5 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 2 | 2 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 71 | 50 | 29 | 50 | 0 |