56. schůze, 327. hlasování, 12. dubna 2017, 10:45
Novela z. o státní sociální podpoře
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 172 | Je třeba: 87
A Ano: 41 | N Ne: 41 | 0 Nepřihlášen: 10 | M Omluven: 18 | Z Zdržel se: 90 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 11M Omluven: 1)
- N Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- Z Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- Z Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- Z Jan Skopeček
- N Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- Z Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- M František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- N Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1Z Zdržel se: 4)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- M Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 17M Omluven: 1)
- N František Adámek
- M Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- Z Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- Z Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- Z František Laudát
- Z Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- N Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- Z Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- A Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 6)
- M René Číp
- A Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- M Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- Z Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- 0 Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- N Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- 0 Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- Z Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- M Jiří Junek
- Z Simeon Karamazov
- Z David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- Z Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- M Zuzana Šánová
- Z Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10M Omluven: 1)
- A Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- Z Bohuslav Chalupa
- Z Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Bohuslav Sobotka
- Z Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- N Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- Z Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 2Z Zdržel se: 7)
- Z Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 5 | 7 | 1 | 11 | 1 |
Jihočeský | 12 | 3 | 2 | 2 | 4 | 1 |
Plzeňský | 11 | 3 | 3 | 1 | 2 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 5 | 1 | 4 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 4 | 0 | 17 | 1 |
Liberecký | 8 | 2 | 2 | 0 | 3 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 3 | 1 | 7 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 1 | 2 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 2 | 0 | 5 | 1 |
Vysočina | 11 | 2 | 1 | 0 | 6 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 6 | 1 | 10 | 1 |
Olomoucký | 12 | 2 | 3 | 1 | 6 | 0 |
Zlínský | 12 | 3 | 2 | 0 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 41 | 41 | 10 | 90 | 18 |