56. schůze, 329. hlasování, 12. dubna 2017, 10:47
Novela z. o státní sociální podpoře
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 173 | Je třeba: 87
A Ano: 78 | N Ne: 66 | 0 Nepřihlášen: 9 | M Omluven: 18 | Z Zdržel se: 29 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- Z Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- Z Jan Skopeček
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- Z Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- M František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- A Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- M Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 11Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- Z Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- N František Laudát
- Z Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- N Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 3M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- A Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- N Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9N Ne: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 6)
- M René Číp
- Z Karel Fiedler
- N Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- M Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- A Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- 0 Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- M Jiří Junek
- Z Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- M Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- N Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- A Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- Z Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 6Z Zdržel se: 1)
- N Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 10 | 10 | 1 | 3 | 1 |
Jihočeský | 12 | 4 | 3 | 2 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 2 | 1 | 1 | 2 |
Karlovarský | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 3 | 1 | 3 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 11 | 0 | 7 | 1 |
Liberecký | 8 | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 9 | 3 | 0 | 4 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 5 | 3 | 0 | 1 | 1 |
Vysočina | 11 | 5 | 3 | 0 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 10 | 1 | 3 | 1 |
Olomoucký | 12 | 6 | 3 | 1 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 5 | 6 | 0 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 78 | 66 | 9 | 29 | 18 |